25.–28. 7. 2024

Sazka

25.–28. 7. 2024

Týmy 2023

BORA - hansgrohe
(BOH) Germany

UCI WorldTeam

GAMPER    Patrick    AUT
KOCH    Jonas    GER
LIPOWITZ    Florian    GER
LÜHRS    Luis-Joe    GER
PALZER    Anton    GER
KORETZKY    Victor    FRA
ZWIEHOFF    Ben    GER

DS: EISEL Bernhard

Intermarché Circus Wanty
(ICW) Belgium

UCI WorldTeam

BUSATTO    Francesco    ITA
BONIFAZIO    Niccolò    ITA
KUHN    Kevin    SUI
PAQUOT    Tom    BEL
TAARAMÄE    Rein    EST
VAN SINTMAARTENSDIJK    Roel    NED

DS: VAN DER SCHUEREN Hilaire
DS: VAN MELSEN Kevin

Jumbo-Visma
(TJV) Netherlands

UCI WorldTeam

GELEIJN    Owen    NED
GRAAT    Tijmen    NED
HAGENES    Per Strand    NOR
HEßMANN    Michel    GER
STAUNE-MITTET    Johannes    NOR
VADER    Milan    NED
VAN DIJKE    Tim    NED

DS: WAGNER Robert Thomas

Bingoal WB
(BWB) Belgium

UCI ProTeam

LAUK    Karl Patrick    EST
DE TIER    Floris    BEL
GUERIN    Alexis    FRA
TEUGELS    Lennert    BEL
MERTZ    Remy    BEL
VAN DER BEKEN    Aaron    BEL
VANDEPITTE    Nathan    FRA

DS: DEMARBAIX Sebastien

Bolton Equities Black Spoke
(BEB) New Zealand

UCI ProTeam

BURNETT    Josh    NZL
CHRISTENSEN    Ryan    NZL
KENCH    Joshua    NZL
O'DONNELL    Bailey    NZL
ORAM    James    NZL
TOWNSEND    Rory    IRL
WRIGHT    Paul    NZL

DS: GREEN William
DS: HENDERSON Greg

Corratec Selle Italia
(COR) Italy

UCI ProTeam

AMELLA    Matteo    ITA
KONYCHEV    Alexander    ITA
BARAC    Antonio    CRO
VAN EMPEL    Etienne    NED
STOJNIĆ    Veljko    SRB
TIVANI PEREZ    German Nicolas    ARG
VACEK    Karel    CZE

DS: FRASSI Francesco
DS: ZAMPARELLA Marco

EOLO-Kometa
(EOK) Italy

UCI ProTeam

BAIS    Mattia    ITA
BEVILACQUA    Simone    ITA
GAROSIO    Andrea    ITA
LONARDI    Giovanni    ITA
PIETROBON    Andrea    ITA
RACCANI    Simone    ITA
RIVI    Samuele    ITA

DS: CONTE Biagio
DS: ELLENA Giovanni

Equipo Kern Pharma
(EKP) Spain

UCI ProTeam

AGIRRE EGAÑA    Jon    ESP
CARBONI    Giovanni    ITA
CARRETERO MILLA    Hector    ESP
GARCIA PIERNA    Carlos    ESP
MARQUEZ ROMAN    Marti    ESP
PARRA CUERDA    Jose Felix    ESP
RETEGI GOÑI    Mikel    ESP

DS: EZKIETA UITZI Mikel

Green Project-Bardiani CSF-Faizanè
(GBF) Italy

UCI ProTeam

EL GOUZI    Omar    MAR
COVILI    Luca    ITA
LUCCA    Riccardo    ITA
NIERI    Alessio    ITA
SANTAROMITA VILLA    Alessandro    ITA
TOLIO    Alex    ITA
ZOCCARATO    Samuele    ITA

DS: DONATI Alessandro
DS: REVERBERI Roberto

Israel – Premier Tech
(IPT) Israel

UCI ProTeam

FROOME    Christopher    GBR
EINHORN    Itamar    ISR
HOLLYMAN    Mason    GBR
JONES    Taj    AUS
FRIGO    Marco    ITA
LIMA    Daniel    POR
ZABEL    Rick    GER

DS: ANDRLE René
DS: BEWLEY Samuel

Team Flanders - Baloise
(TFB) Belgium

UCI ProTeam

APERS    Ruben    BEL
BONNEU    Kamiel    BEL
CLYNHENS    Toon    BEL
FRETIN    Milan    BEL
MARIS    Elias    BEL
VAN HEMELEN    Vincent    BEL
GERITS    Vince    BEL

DS: DE CLERCQ Hans
DS: MISSOTTEN Andy

Team Novo Nordisk
(TNN) USA

UCI ProTeam

DE GRAEVE    Quinten    BEL
PERCRULE    Doriand    FRA
DAUGE    Lucas    FRA
HENTTALA    Joonas    FIN
BEADLE    Hamish    NZL
SMITH    Nathan    GBR
POLGA    Antonio    ITA

DS: HOLT Daniel
DS: MIKHAYLOV Gennady

Tudor Pro Cycling Team
(TUD) Switzerland

UCI ProTeam

KLUCKERS    Arthur    LUX
ERIKSSON    Jacob    SWE
ERIKSSON    Lucas    SWE
THALMANN    Roland    SUI
HEMING    Miká    GER
KELEMEN    Petr    CZE
WILKSCH    Hannes    GER

DS: BLANQUEFORT Sylvain

Uno-X Pro Cycling Team
(UXT) Norway

UCI ProTeam

DVERSNES    Fredrik    NOR
EDVARDSEN-FREDHEIM    Stian    NOR
JOHANNESSEN    Anders Halland    NOR
RESELL    Erik Nordsaeter    NOR
KULSET    Magnus    NOR
LEVY    Blume William    DEN
MADSEN    Hindsgaul Jacob    DEN

DS: ANDERSEN Christian
DS: SNOEKS Leonard

ATT Investments
(ATT) Czech Republic

Continental Team

CAMRDA    Karel    CZE
DINA    Márton    HUN
KAŠPAR    Jan    CZE
OTRUBA    Jakub    CZE
PETRUŠ    Jiří    CZE
ŠTOČEK    Matúš    SVK
TUREK    Daniel    CZE

DS: FRIEDE Jaromír
DS: KALTOFEN Petr

EF Education-NIPPO Development Team
(EFD) USA

Continental Team

FJELLHEIM    Henrik Teslo    NOR
KARIYA    Kazutoshi    JPN
PERRY    Tobias    GBR
PRITZEN    Marc Oliver    RSA
STEHLI    Felix    SUI
TODOME    Yuhi    JPN
ŤOUPALÍK    Jakub    CZE

DS: BOSHOFF Guillaume

Elkov - Kasper
(EKA) Czech Republic

Continental Team

BÁRTA    Jan    CZE
BOROŠ    Michael    CZE
NEUMAN    Dominik    CZE
PŘIDAL    Tomáš    CZE
ŘEHA    Filip    CZE
ŤOUPALÍK    Adam    CZE
ZAHÁLKA    Matěj    CZE

DS: VÁVRA Vladimír
DS: FIALA Otakar

Team Felbermayr - Simplon Wels
(RSW) Austria

Continental Team

DIRNBAUER    Josef    AUT
KUKRLE    Michael    CZE
MEILER    Martin    GER
REUTIMANN    Matthias    SUI
BOSCH    Manuel    AUT
ZANGERLE    Emanuel    AUT
ZOIDL    Riccardo    AUT

DS: HÖDLMOSER Rupert
DS: RENGER Paul

Team Lotto - Kern Haus
(LKH) Germany

Continental Team

BRESCHER    Leon Eduard    GER
DREßLER    Luca    GER
GEßNER    Jakob    GER
HUGGER    Jan    GER
HUPPERTZ    Joshua    GER
KOCKELMANN    Mathieu    LUX
PAJUR    Romet    EST

DS: BANFI Patrick

RRK Group - Pierre Baguette - Benzinol
(RBB) Slovakia

Continental Team

GAVENDA    Martin    SVK
HAAS    Christian    SVK
KALOJÍROS    Tomáš    CZE
LIŠKA    Andrej    SVK
PRUDEK    Dominik    CZE
VOLTR    Martin    CZE
VYSOČAN    Daniel    CZE

DS: SAGAN Juraj
DS: HORVÁTH Boris

Trinity Racing
(TRI) Great Britain

Continental Team

DONALDSON    Robert    GBR
HARVEY    Dean    IRL
LAMPERTI    Luke    USA
NAKKEN    Tobias Risan    NOR
NERURKAR    Lukas    GBR
REES    Oliver    GBR
THORNLEY    Callum    GBR

DS: KENNAUGH Peter
DS: MOULD Jonathan

Nastavení ukládaní cookies

Používáme cookies k personalizaci obsahu a reklam, k umožnění funkcionalit sociálních sítí a k analýze provozu webových stránek. Informace o provozu a užívání webových stránek Vámi jsou sdíleny s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které o Vás sesbírali při užívání jejich služeb.

Povolit vše
Vlastní

Vlastní nastavení cookies